X
تبليغات

تصویر ثابت

انتشار محتوای عالی
loading...
YourAds Here YourAds Here

آموزش سئو

بازدید : 9
يکشنبه 30 مرداد 1401 زمان : 13:07

یک تعریف‌و‌تمجید از محتوای بهتر وجود دارااست که عبارت میباشد از:

محتوایی خوب میباشد که از شایسته ترین سود آموزش سئو ای که اکنون در حاصل کاوش برای یک عبارت مشخص و معلوم می قدرت یافت ، 10 موازی خوب کار نماید.

برای تایپ کردن و ساخت کردن محتوای بهتر به خواسته ارتقاء بازدید تارنما می بایست این مفاد را جاری ساختن دهید:

مطالبی را که تا قبل از اینً دراین مورد منتشر گردیده‌است را تحقیق نمایید.
از آن محتوایی که درین حوزه بهتر کار نموده است الهام بگیرید.
به نحوه هایی تصور کنید که میتوانند محتوای شمارا عالی نمایند.
همینطور چنانچه حقیقتاً قصد دارید محتوایی عالی از رقبای خویش ساخت و ساز نمائید خوب میباشد آکادمی رایا پارس که‌این سوال های را از خودتان بپرسید ، به آن‌ها جواب دهید آن‌گاه آغاز به ساخت‌و‌ساز محتوای خویش فرمایید:

آیا میتوانم موضوعات متفاوت را با تمرکز بیشتری پوشش دهم؟
آیا می‌توانم با داده ها آپ تو دیت در‌این حوزه محتوا ایجاد کنم ؟
آیا می‌توانم تجارب فردی ، پژوهش ها ، مطالعات و یا این که بینشی تخصصی خویش را به محتوا اضافه کنم ؟
آیا می‌توانم رسانه های متعدد (اینفوگرافیک ، نمودار ، گیف ، عکس ، فیلم) ایجاد کنم که سبب ساز جذابیت بیشتر پست خواهد شد؟
آیا می‌توانم پیاده سازی پست را از دید بصری تعجب آور خیس کنم؟
آیا می‌توانم UX برگه( خوانایی ، سرعت صفحه های ، پاسخگویی) را بهبود بخشم؟
گوگل از 3 معنی یعنی تخصص ، اثبات گام بودن ، قابل متکی بودن بودن برای نظارت چگونگی محتوا استعمال می نماید و شما می بایست ار شالوده این واحد سنجش ها به آن‌ها آرم دهید که علم و تخصص حقیقی و واقعی در مورد ایجاد محتوا دارید. در اینجا بقیه مواقعی که بایستی اعتنا فرمایید را معرفی کرده ایم:

صلاحیت های حرفه‌ای و تخصص خویش را اضافه نمایید.
در بقیه وبسایت های خاص صنعت پیشرو شرکت کردن نمائید.
اشخاص دیگر را از اسم تجاری خویش با خبر و آگاه فرمائید.
آوازه کلی مارک خویش را بهبود ببخشید.
درصورتی که سایتی دارید که از تعداد متعددی پیوند های افیلیت به کار گیری می نماید ، بایستی برای ارتقاء بازدید تارنما تعداد آنان را به دست کم برسانید یا این که حتی آنها را تماما حذف نمائید و رویه های دیگری برای درآمدزایی از روش ترافیک پیدا نمایید. به تازگیً چشم گردیده است که‌این نوع تارنما ها به وسیله گوگل گزینه حمله قرار میگیرند.

نکته ی دیگر برای نشر محتوای خوب این میباشد که رقبای خویش را نظارت و رسیدگی نمایید. تجزیه و ارزیابی رقبا می‌تواند به شما یاری دهد که درجه بندی بهتری در یک واژه و کلمه کلیدی خاص پیدا فرمایید. what is seo در واقع غرض اساسی از نظارت و شناختن رقبا ، روش ی کارایی آنها در تکثیر محتوا است.

در باب ارتفاع مطالب ممکن میباشد با ادعاهایی روبرو گردیده باشید که ممکن میباشد صحیح نباشند برای مثال تایپ کردن محتوا و تکثیر آن در یک فرصت خاص شایسته ترین رویه برای استحصال مرتبه عالی در گوگل میباشد. کلاً ، محتوای زمانبر خیس در اکثر اوقات مورد ها باعث به دستیابی جايگاه فراتر میگردد.

در همین ارتباط یک بازرسی اعمال شد که در آن حدود 1 میلیون تارنما را آیتم تجزیه و بررسی قرار دادند و حاصل علامت دادند که معدل ارتفاع مطالب حدود 1700 تا 2000 واژه میباشد. البته واقعیت این میباشد که هیچ واحد سنجش مشخصی برای ارتفاع محتوای ایده آل نیست و شما لزوماً به جهت تایپ کردن یک پست زمانبر در زمینه ی یک مورد خاص ، مرتبه بالایی نخواهید استحصال کرد. برای ایجاد محتوای با صرفه نوشته ی علمی ما دراین باره را در وبلاگ ژاکت بخوانید.

این تعداد لغات وجود ندارد که جايگاه های بالایی را برای شما به ارمغان میاورد ، بلکه این حقیقت وجود داراست که پست های وقتگیر معمولاً قضیه را به جامع ترین صورت ممکن پوشش میدهد و به همین استدلال کلی خیس هستند و جايگاه بهتری استحصال می نمایند.

ضمن این ، محتوای بدون نقص و جامع احتمالاً بک لینک و پیوند و تعداد اشتراک گذاری های بیشتری را اخذ می نماید که طبیعتا به حصول جايگاه بندی عالی یاری می نماید. براین اساس به مکان تمرکز بر وقتگیر بودن مطالب ، کارایی فرمائید محتوای کیفیت عالی و جامعی را بنویسید. همینطور این دست اندرکاران از تعداد لغات اصلی خیس می‌باشند:

پوشش قضیه به طور جامع و بی نقص
رضایت مخاطب از جستجوی خویش
بها آفریدن برای خواننده
تجارب کاربری بهتر (خوانایی ، سرعت)
فرمان گویش و املای صحیح کلمه ها
سئو ورقه را فراموش نکنید.
seo تارنما یکی موادسازنده مهم بهینه سازی و ارتقاء بازدید وبسایت میباشد و مانند یک محور و بیس بهتر میباشد که ضمانت می نماید محتوای شما به راحتی پیدا و خوانده می‌شود. به‌دنبال 4 نحوه seo بهینه سازی وجود دارااست که شما می بایست در استراتژی خویش آنان‌را بگنجانید و به صورت مداوم جاری ساختن دهید.

سئو تصاویر

اندازه تصویر بلندمرتبه و بالا بودن وسعت آن‌ها یکی‌از شایع ترین دلایل نماید بودن سرعت کاغذ تارنما میباشد. با این هم اکنون، seo تصویر فقط نصب پلاگین های فشرده سازی تصویر نمیباشد. در نوبت اولیه شما بایستی:

از تصویر مطلوب استعمال نمایید و از JPEG برای عکس ها و PNG برای تصاویر دربردارنده متن به کار گیری نمائید. از اندازه مطلوب برای تصاویرتان استعمال نمائید و از تصاویری که گران قدر خیس از پهنا محتوای شما می باشند دوری کنید. از جمله در شرایطی که پهنا محتوای بلاگ شما 800 پیکسل باشد ، عکس نباید 2500 پیکسل باشد.

برچسب ها آموزش سئو ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 70
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 8
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 13
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 28
 • بازدید ماه : 9
 • بازدید سال : 717
 • بازدید کلی : 1866
 • کدهای اختصاصی